Öğrencilerimizin Filmi, Londra'da Düzenlenen Lift- Off Film Festivali’nden Sonra SWIFF'te!

Sanat ve Tasarım Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü öğrencilerimizden Can Köylü’nün yazdığı yine Can Köylü ile Elifnur Ceyhan’ın yönettiği Vals filmi, Londra'da düzenlenen Lift- Off "First Filmmaker Sessions" Film Festivali'nin ardından şimdi de Student World Impact Film Festival’de (SWIFF).

Dünyanın dört bir yanından film yapımcısı öğrencilerin sanatsal yeteneklerini sergilemeye destek olan Student World Impact Film Festival (SWIFF), her yıl 120 ülkeden 10 binden fazla film yapımcısına destek oluyor. Ayrıca öğrenci film yapımcılarına kariyerlerinde yükselme ve bu alanda yer alma fırsatı da sunuyor.

Uluslararası katılıma açık olan ve tüm öğrencilerin başvuru yapabileceği SWIFF, umut vadeden film yapımcılarının becerilerini geliştirmeleri ve çalışmalarını büyük ekranda sunmaları için platform oluşturuyor. 

“Vals” filmi tüm duygularını tek bir dansa sığdıran Emrah’ın, aşık olduğu kadın için güzel bir akşam yemeği hazırlamasını ve bu yemeğin tek amacının Nihan'la dans edebilmek olduğunu işliyor.

Öğrencilerimizi tebrik ediyor, “Vals” filmine SWIFF’te başarılar diliyoruz.

Bu içerik 07/06/2023 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.