Sanat ve Tasarım Fakültesi Öğrencilerimizin Filmi SWIFF’te!

Sanat ve Tasarım Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü 4. sınıf öğrencimiz Muammer Eren Okuducu'nun filmi; “İmgelerin Gerçekliği” SWIFF - Student World Impact Film Festival’de yarışmaya seçildi.

Dünyanın dört bir yanından film yapımcısı öğrencilerin sanatsal yeteneklerini sergilemeye destek olan Student World Impact Film Festival (SWIFF), her yıl 120 ülkeden 10 binden fazla film yapımcısına destek oluyor. Ayrıca öğrenci film yapımcılarına kariyerlerinde yükselme ve bu alanda yer alma fırsatı da sunuyor.

Uluslararası katılıma açık olan ve tüm öğrencilerin başvuru yapabileceği SWIFF, umut vadeden film yapımcılarının becerilerini geliştirmeleri ve çalışmalarını büyük ekranda sunmaları için platform oluşturuyor. 

Görüntü yönetmenliğini Mustafa Talha Varol’un ve sanat yönetmenliğini ise Esma Soğancı’nın yürüttüğü “İmgelerin Gerçekliği” filmi kendisine şizofreni tanısı konan Zafer’in gerçek ile hayali ayırt edememesini ve kendi gerçekliğini fark etmesini işliyor.

Öğrencilerimizi tebrik ediyor, “İmgelerin Gerçekliği” filmineSWIFF’te başarılar diliyoruz.

Bu içerik 02/06/2023 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.