10. Uluslararası Avrasya Eğitim Araştırmaları Kongresi Ankara’da Gerçekleşecek

Araştırmacıları ve akademisyenleri bir araya getiren; 10. Uluslararası Avrasya Eğitim Araştırmaları Kongresi (International Eurasian Educational Research Congress), “Eğitimde Kalite Güvencesi ve Akreditasyon” ana temasıyla 8-11 Haziran 2023 tarihleri arasında Ankara'da gerçekleşecek.

EJERCongress kapsamında gerçekleşecek oturumlarda 8 Haziran 2023 Perşembe günü saat 13.00’de “Yükseköğretimde Güncel Konular ve Eğilimler”  başlıklı Rektörler Panelinde Beykoz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Durman konuşmacı olacak. Panelde TED Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İhsan Sabuncuoğlu ile Hacettepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Cahit Güran’da yer alacak.

Araştırmacıların ve akademisyenlerin bir araya geldiği eğitim alanındaki değişim ve gelişimin bilim dünyasına sunulduğu önemli kongrelerden biri olan EJERCongress hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Bu içerik 31/05/2023 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.