2022-2023 Güz Yarıyılı Rektör, Dekan, Müdür Onur Listeleri Sertifika Töreni Gerçekleşti

2022-2023 Güz Yarıyılı Rektör, Dekan, Müdür Onur Listelerine giren öğrencilerimize sertifikaları, 13 Nisan 2023 Perşembe günü Kavacık Yerleşkesi Konferans Salonu’nda gerçekleşen törenle verildi. Törene; Rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Durman, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Baki Aksu, Rektör Yardımcısı, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Selahattin Kuru, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Burak Küntay, Lisansüstü Programlar Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Ezgi Uzel Aydınocak, İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Mustafa Erdoğdu, Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bengisu Bayrak Shahmiri, Sivil Havacılık Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Erhan Bütün, Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Müdürü, Meslek Yüksekokulu Müdür Vekili Dr. Öğr. Üyesi Nesli Çankırı katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Prof. Dr. Mehmet Durman, onur listeleri uygulamasının 2018 Güz döneminden itibaren sürdürüldüğünü ifade ederken önlisans, lisans, yüksek lisans programlarına kayıtlı olan başarılı öğrencilerin teşviki amacıyla devam ettirildiğini aktardı.

Durman; “Öğrencilerimizin başarısı ile her zaman mutlu oluyor ve hepsi ile gurur duyuyoruz. Uygulamanın başladığı dönemden bu yana listelere giren öğrencilerimizin sayısı ve başarısı artıyor. Her dönem olduğu gibi listelerdeki kadın öğrencilerimizin oranı da artarak devam ediyor. Başarı ile yürüttüğümüz bu uygulama öğrencilerimizin akademik kariyerleri için de oldukça değerli. Öğrencilerimizin bu başarısında katkısı ve desteği olan tüm hocalarımıza ve idari kadromuza teşekkür ediyorum.” dedi.

2022-2023Güz YarıyılıRektör, Dekan, Müdür Onur Listeleri’ne giren bütün öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Bu içerik 14/04/2023 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.