Lisansüstü Programlar Ensititüsü 2022-2023 Bahar Yarıyılı Ara Sınavları

Değerli öğrencilerimiz,

Lisansüstü Programlar Ensititüsü 2022-2023 eğitim-öğretim yılı bahar yarıyılı ara sınavları 27 Mart-02 Nisan 2023 tarihleri arasında örgün ve uzaktan eğitim programlarında online olacak şekilde Online Beykoz platformu üzerinden yapılacaktır. 

  1. Sınav programını görüntülemek için ilgili linke tıklayınız. Ardından  “Sınav Programı”, “2022-2023 Bahar Dönemi Yüksek Lisans Ara Sınav Programı” nı seçiniz.
  2. Fakülteler kısmından fakültenizi, Ders kısmından dersinizi seçerek ara butonuna tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra ileri butonuna tıklayarak sınav programınızı görüntüleyebilirsiniz. Sınavınıza ait detaylı bilgi almak için, programda dersinizin üzerine tıklayarak detaylarını kontrol ediniz.
  3. Ara sınavı “proje veya ödev” teslimi şeklinde olan derslerin tarihleri için öğretim elemanlarınız ile iletişime geçebilirsiniz.

Online Beykoz Platformuna dair bilgilendirme videolarına buradan ulaşabilirsiniz: https://www.beykoz.edu.tr/icerik/2620-egitim-videolari

Başarılar dileriz.


Dear students,

Institute of Graduate Programmes 2022-2023 academic year spring semester midterm exams will be held online on the Online Beykoz platform in formal and distance education programs between 27 March-02 April 2023.

1. Click on the relevant link to see the exam schedule. Then select “Exam Schedule”, “2022-2023 Spirng Term Graduate Program Midterm Exam Schedule”.

2. You need to select your faculty from the “Faculties” section, "Course" option from the Course section, and click the search button. Then you can see your exam schedule by clicking the next button. For detailed information about your exam, click on your course in the program to check its details.

3. You have to contact your instructors for the dates of the courses whose midterm exam is in the form of a "project or homework" submission.

Please check the videos about Online Beykoz Platform: https://www.beykoz.edu.tr/icerik/4246-informational-videos

We wish you success in all your exams.

Bu içerik 23/03/2023 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.