Uzaktan Eğitim Sistemi Oryantasyon Toplantısı / Distance Education System Orientation Meeting

Değerli Öğrencilerimiz,

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı tarafından 2022-2023 eğitim ve öğretim yılı bahar döneminin uzaktan öğretim yoluyla tamamlanmasının uygun olduğuna karar verilmiştir. Üniversitemiz de bahar dönemi derslerini uzaktan eğitim sistemi üzerinden gerçekleştirecektir. Dönemin başlangıç günü henüz belli olmayıp, YÖK tarafından yapılacak ayrıntılı açıklama beklenmektedir. Konu ile ilgili bilgilendirme ayrıca yapılacaktır.

Bu kapsamda, uzaktan eğitim ile ilgili öğrencilerimize bilgilendirme yapabilmek için zoom üzerinden “Uzaktan Eğitim Sistemi Oryantasyon Toplantısı” planlanmıştır. Toplantı detayları aşağıdaki gibi olup Zoom linkleri öğrenci e-posta adreslerinize iletilmiştir.  

  • 16 Şubat 2023 Perşembe Saat 14.00 | Toplantı dili Türkçedir.
  • 17 Şubat 2023 Cuma saat 14.00 | Toplantı dili İngilizcedir.

Tüm öğrencilerimizin katılımını rica ederiz.


Dear Students,

Presidency of the Council of Higher Education (CoHE) has decided that it is appropriate for the universities in Turkey to complete the spring term of the 2022-2023 academic year through distance education. Therefore, our university will also complete the spring semester courses through the distance education system. The start date of the semester is not yet determined, and a detailed statement by CoHE is awaited. Further information on the subject will be also provided.

In this context, in order to inform you about distance education, a "Distance Education System Orientation Meeting" is going to be held over Zoom. The meeting details are as follows and Zoom links have been sent to your student e-mail addresses.

  • 16 February 2023 Thursday at 14.00 
  • 17 February 2023 Friday at 14.00

We kindly request the participation of all our students.

Bu içerik 13/02/2023 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.