Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans Programı Mülakat Hakkı Kazanan Aday Listesi ve Mülakat Saatleri

29.07.2022 tarihinde yapılan bilim sınavı sonrasında Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans Programı mülakat hakkı kazanan adaylar ve mülakat saatlerine aşağıdaki bağlantılardan erişim yapabilirsiniz. Tezsiz yüksek lisans mülakatları 11.08.2022 ve 12.08.2022 tarihlerinde olmak üzere iki günde tamamlanacaktır. Mülakat listeleri gün bazında hazırlanmıştır.

Bilim sınavı sonrasında mülakata katılabilmek için gereken ön koşul, bilim sınavından en az 60 puan alınmasıdır. Bilim sınavı sonrasında Mülakata alınacak kişi, kontenjanın 3 katı olarak belirlenmiş olup, Lisans Mezuniyet Genel Not Ortalaması ve Bilim Sınavı ortalamasına göre sıralanan ilk 90 kişi mülakata girmeye hak kazanacaktır.  

  • 11.08.2022 Perşembe günü yapılacak mülakata katılacakların listesine buradan ulaşabilirsiniz.  
  • 12.08.2022 Cuma günü yapılacak mülakata katılacakların listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Mülakat için tanımlanan zaman aralığından önce bağlanmanızı rica ederiz. Mülakata girecek adaylara Zoom linki SMS ve mail olarak iletilecektir.

Başarılar dileriz.

Bu içerik 10/08/2022 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.