2021 Araştırma Ödülleri Verildi

Araştırma Ödülleri Töreni, 4 Ağustos Perşembe Günü Kavacık Yerleşkemizde gerçekleştirildi. Törene; Mütevelli Heyeti Başkanımız R. Engin Özmen, Rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Durman, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Baki Aksu, Rektör Yardımcımız, Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bengisu Bayrak, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selahattin Kuru, İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sinan Alçın, Sivil Havacılık Yüksekokulu Prof. Dr. Erhan Bütün ile akademik ve idari kadromuz katıldı.

Ödül töreninde sırası ile "Yılın Genç Araştırmacısı Ödülü", "Yılın Araştırmacısı Ödülü”, “ ve "Araştırmada Süreklilik Ödülü” takdim edildi. 

Araştırma Ödülleri Töreni Rektör Yardımcımız, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selahattin Kuru'nun açılış konuşması ile başladı. Prof. Dr. Kuru, akademik çalışmaları ile ödüle layık görülen hocalarımızı tebrik ederken, ödüllere ilişkin detayları paylaştı. Rektörümüz Prof. Dr. Durman ise açılış konuşmasında ödül alan akademisyenlerimizi tebrik etti.

Araştırma Ödülleri çerçevesinde "Yılın Araştırmacısı Ödülü" Sosyal Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Sayın Handan Noyan’ın oldu. Törende Yılın Genç Araştırmacısı Ödülü, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Araştırma Görevlisi Burcu Kısmet’e takdim edildi. 2021 yılı “Araştırmada Süreklilik Ödülü” ise İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Pınar Acar’ın oldu.

Ayrıca tören kapsamında Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulumuzun ve Beykoz Üniversitesinin kuruluşundan itibaren akademik ve idari görevleri ile emeği geçen Dr. Öğretim Üyesi Güray Tezer hocamıza, hizmet anısını takdim edildi. 

Ödül alan tüm hocalarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Bu içerik 05/08/2022 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.