Beykoz Üniversitesi Birinci Ligde Şampiyon

Üiversiteler Ligi Erkekler Salon Futbolu (futsal) 1. Lig Türkiye Şampiyonu, final maçında Uşak Üniversitesi’ni 6-4 yenen Beykoz Üniversitesi oldu. Namağlup unvanını koruyarak kupaya uzanan Beykoz Üniversitesi, bundan böyle Süper Lig’de mücadele edecek.

Üniversiteler Spor Ligi (Ünilig) Erkekler futsal final maçında Uşak Üniversitesi’ni 6-4 yenen Beykoz Üniversitesi şampiyon oldu. Beykoz Üniversitesi, bu skorla Erkekler Futsal 1’inci liginden Süper Lig’e namağlup unvanını koruyarak yükseldi.

Tüm üniversiteleri geride bıraktı

Beykoz Üniversitesi İstanbul grubunda İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi ve Gebze Teknik Üniversitesi’ni yenerek birinci oldu. İstanbul birinciliğin ardından Afyon’da gerçekleştirilen Süper Lig’e yükselme müsabakalarına katılan Beykoz Üniversitesi, Mustafa Kemal Üniversitesi, Beykent Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi’ni yenerek İzmir’deki 1. Lig Türkiye Şampiyonası Play Off müsabakalarına girmeye hak kazandı. Beykoz, İzmir’de ise Selçuk ve Uşak Üniversitelerini yenerek 1. Lig Türkiye Şampiyonu oldu. Beykoz Üniversitesi, önümüzdeki dönemde Süper Lig’de mücadele edecek.

Bu içerik 03/05/2017 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesi'ni yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.